izmir'in Eğlenceli Adresi Tiyatro Kursu
"Hayat bir tiyatro sahnesi haydi sahneye" diyerek yola çıkan tiyatro kursunun sitesine hoşgeldiniz.

Erturgut Sanat Merkezi

Erturgut Sanat Merkezi; tiyatro ve sanatın pek çok farklı dalında eğitim vermek üzere 2007 yılında Murat Erturgut tarafından bireylerin yaratıcı yeteneklerini geliştirerek nitelikli sanatsal ürünler sunmak adına İzmir’de kurulmuştur. Uzman tiyatro eğitmenleri eşliğinde bilgisayarlı sınıflarda konservatuar düzeyinde bir eğitim kalitesi hedef alınarak bu amaçla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kişiye özel hazırlanan tiyatro dersi programları sayesinde tiyatro eğitimi alan kişiyi en kısa sürede istediği seviyeye getirmektedir. Haftanın 7 günü, hobi amaçlı tiyatro eğitiminin yanı sıra güzel sanatlar ve konservatuara hazırlık eğitimleride verilmektedir.

Açıldığı günden beri Tiyatro Kurslarında İzmir’in en çok tercih edilen Sanat Merkezlerinden biri olan “Erturgut Sanat Merkezi” bugüne kadar birçok tiyatro öğrencisi yetiştirmiştir.

Eğitmen ve öğrencileriyle birlikte “Erturgut Sanat Merkezi” olarak bu güne kadar düzenlediği sanatsal gösteri, konser, dinleti, festival vb. organizasyonlarla sürekliliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Erturgut Sanat Merkezi

– Uzman Tiyatro Eğitmenleri
– Uygun Fiyatlar
– Esnek Ders Saatleri
– Öğrenebilme Garantisi
– Her Yaşa ve Her Tarza Yönelik Tiyatro Eğitimi
– Sıkmayacak, Kişiye Özel Tiyatro Ders Programı
– Haftanın 7 Günü Hizmet
– Tam Donanımlı Sınıflarda Tiyatro Eğitimi
– Derslere katılan öğrenciler isterlerse düzenlenen etkinlik, gezi, festival gibi çalışmalarda görev alabilmektedir